Reperi Don Xhon në një histori të re dashurie? Postimi i fundit në rrjete sociale ngre dyshimet (FOTO)

Reperi Don Xhon në një histori të re dashurie? Postimi i fundit në rrjete sociale ngre dyshimet (FOTO)

Don Xhoni

Reperi Don Xhon është përfolur për lidhjen e tij të dashurisë me modelen ruse, por duket ka lënë pas krahëve dhe me postimet e fundit ka ngritur dyshime se po shijon një romancë të re.

Reperi ka publikuar në profilin e tij në Instagram një video, ku shfaqet një buqetë me trëndafila dhe disa tullumbace të kuqe. Nuk dihet nëse ka nisur një lidhje të re apo si pjesa më e madhe e artistëve marrin pamje nga klipet muzikore dhe ngatërrojnë rrjetin.

Historisë së Don Xhon me modelen ruse Ariana i erdhi fundi pas disa muajsh ndërsa thanë se u përpoqën të mbanin lidhjen në distancë, por nuk përshtateshin me njëri-tjetrin.

“Edhe një herë them se as unë, as ai… nuk jemi të këqij. U ndamë sepse jemi të ndryshëm. Ai është një njeri i mirë, ai është një muzikant i mirë, shok, vëlla, bir…por njerëzit janë të ndryshëm, dhe ne thjesht nuk shkuam mirë”, shkroi modelja në atë kohë.

Postimi në Instagram

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rithemelimi propozon rikthimin e koalicioneve të vjetra, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Fshati mes agrumeve, Lukova ndër destinacionet më të preferuara në bregdetin jonian! Çmime më të lira se Saranda dhe Himara

Fshati mes agrumeve, Lukova ndër destinacionet më të preferuara në bregdetin jonian! Çmime më të lira se Saranda dhe Himara