Report Tv sjell pamjet me dron, një grusht militantësh protestë te Bashkia! Protestuesit nuk i shton as vula

Report Tv dhe Shqiptarja.com sjellin pamjet me dron nga protesta në Bashkinë e Tiranës. Sërish vihet re një pjesëmarrje shumë e ulët, me një grusht militantësh që i janë bashkuar protestës.

As vula e PD, për të cilën Berisha bëri luftë mbi 2 vite, nuk ia ka shtuar numrin e protestuesve.

1718359347_dron.jpg

1718359376_dron1.jpg

Foto me dron, pjesëmarrja e ulët në protestën para Bashkisë së Tiranës


Lajmi kryesor:

Vula e PD-së nuk shton numrin e protestuesve para bashkisë së Tiranës, janë sërish një grusht! Të maskuarit hedhin molotovë, digjen goma


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Protesta për VAR-in, pezullohet ndeshja në Norvegji

Protesta për VAR-in, pezullohet ndeshja në Norvegji