Report Tv zbardh arsyen e vizitës së Tom Doshit në Kryeministri

Report Tv zbardh arsyen e vizitës së Tom Doshit në Kryeministri

1664359860_WATERMARKREPORTtv.01345016.Still019.jpg

Pas videos që tregonte ish deputetin e PSD Tom Doshi duke hyre në ambientet e Këshillit të Ministrave, Report TV u interesua në lidhje me personin që zoti Doshi ka takuar ditën e sotme.

Burime pranë zyrave të godinës qeveritare u shprehen se Tom Doshi ka qenë tek një nga zyrat e Bashkëqeverisjes, të ndodhura në katin e pare të godinës së Këshillit të Ministrave. Ai ka debatuar pre disa ankesa nga Shkodra për administratën shtetërore dhe pastaj është larguar.

Tom Doshi është parë të hyjë e të dalë nga ambientet e Këshillit të Ministrave nga hyrja e përdorur nga administrata, në godinën e cila më parë ka qenë ne përdorim të Ministrisë se Financave dhe ku sot drejtohen edhe qytetarët.


Lajmi kryesor:

Tom Doshi në Kryeministri! Rama: S’kishte punë me mua! Report Tv zbardh arsyen e vizitës


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Opozita akuzon Ramën për sulmin ndaj Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Përfshihet nga flakët një hotel luksoz në Turqi, nuk ka të lënduar

Përfshihet nga flakët një hotel luksoz në Turqi, nuk ka të lënduar