Rezultoi pozitive me COVID-19, Veliaj i uron shërim të shpejtë ambasadores së SHBA-ve Yuri Kim

Rezultoi pozitive me COVID-19, Veliaj i uron shërim të shpejtë ambasadores së SHBA-ve Yuri Kim

1613138894_veliajkim.jpg

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj i ka uruar shërim të shpejtë ambasadores amerikane Yuri Kim prej COVID-19.

Ishte vetë ambasadorja e SHBA-ve Yuri Kim e cila bëri të ditur se ka rezultuar pozitive me COVID-19.

Ajo siguroi se do të vijojë detyrat e saj dhe do të vetëizolohet në shtëpi për ditën në vijim.


Lajmi kryesor:

Sot 1059 raste pozitive dhe 14 viktima nga COVID! Infektohen ambasadorja Kim dhe ajo e Suedisë dhe disa të burgosur në sektorin VIP në Peqin


E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Presidenti Biden tërhiqet nga gara: Çfarë ndodh tani?

Presidenti Biden tërhiqet nga gara: Çfarë ndodh tani?