Roza Lati pranon operacionet plastike:
Së shpejti do të bëj edhe një tjetër/VD

Roza Lati pranon operacionet plastike:<br />Së shpejti do të bëj edhe një tjetër/VD
Moderatorja e njohur Roza Lati përmes një postimi në Instagram ka bërë me dije se do të kryej edhe një tjetër operacion plastik.

Roza ka preferuar që videon t’ja dedikojë faqes së njohur’’Vipat e Bllokut’’, e njohur për demaskime të personazheve të njohur shqiptarë.

Moderatorja ‘’çapkëne’’, njëherësh edhe vajza e aktores së njohur të humorit Rita Lati, pasi i uron në video faqes të ketë sa më shumë ndjekës, ajo i këshillon ata të merren me personazhe që kanë kryer ndërhyrje estetike por që i mohojnë ato.

Roza është ndër të paktat personazhe publik që e ka pranuar se ka bërë operacion hundën. Por Roza nuk ndalet me kaq.

Ajo në video shprehet se do të kryej një tjetër ndërhyrje plastike. Roza mesa duket ka vendosur që të zmadhojë gjoksin. Por moderatorja ka deklaruar se do ta bëjë këtë ndërhyrje kur të dojë ajo, dhe jo kur të dojë audienca. 
 
 

Kjo video eshte per @vipat_e_bllokut_.official 😎

A video posted by Roza Lati © (@roza_lati) on


Redaksia Online
XH.K/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

'Ndarja me Kryemadhin ishte e pritshme', Dyrnjaja në Report Tv: Berisha do i qëndroj paktit me Metën, por Partia e Lirisë i bën dëm PD-së

'Ndarja me Kryemadhin ishte e pritshme', Dyrnjaja në Report Tv: Berisha do i qëndroj paktit me Metën, por Partia e Lirisë i bën dëm PD-së