Rozana Radi kopjon Pamela Anderson, provokon me format në bregdet (Foto)

Aktorja Pamela Anderson dhe Rozana Radi

Rozana Radi, këngëtarja shqiptare është shfaqur mjaft provokuese në disa foto në bregdet. Aktorja është mjaft aktive në rrjetet scoiale ku ndan me ndjekësit ndodhi të ndryshme nga jeta e saj private. Mirëpo këtë rradhë është bërë një kopje e divës Pamela Anderson. E veshur me një body të kuq, Rozana duket mjaft seksi. 

"Kur xhirohet nje spot! "- shkruan moderatorja anash fotove, që na lë të kuptojmë se bëhet fjalë për ndonjë reklamë.

Kohët e fundit, Rozana po merret me moderimin e emisionit të saj "Boom", së bashku me Fiori Dardhën.

fl.mi./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A i ka përmbushur pritshmëritë tuaja SPAK?

Komento

Komente

  • Kafsha: 21/07/2018 13:13

    Shum e punume

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Inagurohet ura e re në Genova e shembur dy vite më parë duke shkaktuar 43 viktima mes tyre 2 shqiptarë