Rrëfimi i ish-punonjëses së seksit, si gjeti dashurinë tek klienti pas 2 viteve torturë! Sot në ‘Pa Gjurmë’ në 16:00 në Report Tv

Një 'Pretty Woman' është historia që do të sjell sot emisioni 'Pa Gjurmë' në Report Tv.

Rrëfimi i pazakontë i një ish-punonjëse seksi, si gjeti dashurinë tek klienti i saj pas 2 viteve jetë trotuareve.

26-vjeçarja surprizohet në këto prag festash, dikush troket dhe do ta emocionojë.

Na ndiqni sot ora 16:00 në Report Tv me moderatoren Odeta Dume.

M.Q./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Myrto Uzuni rritje të pabesueshme për një vit, bëhet futbollisti më i shtrenjtë në La Liga 2

Myrto Uzuni rritje të pabesueshme për një vit, bëhet futbollisti më i shtrenjtë në La Liga 2