Rrëfimi plot emocion i 2 aktivisteve në ‘E ardhmja është vajzë’, tregojnë armët e tyre të forta

Dy aktiviste kanë treguar armët e tyra më të forta në emisionin “E ardhmja është vajzë” me Ermira Çaushollin në Report Tv.

Ato janë përfaqësuese të zërave që nuk dëgjohen, duke mbrojtur në çdo moment të drejtën e atyre që u është mohuar.

2 aktivistet, Elsa Ballauri dhe Suela Koçibellinj këtë herë treguan forcën por edhe anën e butë të tyre në ekranin e Report Tv me rrëfime që shfaqin guxim, aventura por edhe emocione zemre.

S.G/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

'Tipologji e re e turizmit në Shqipëri', eksperti: Vijnë shumë të rinj! Jo për plazhe por për ture, Gjirokastra nga më të preferuarit

'Tipologji e re e turizmit në Shqipëri', eksperti: Vijnë shumë të rinj! Jo për plazhe por për ture, Gjirokastra nga më të preferuarit