‘E ardhmja është vajzë’, Dy zonja fisnike, lënë mënjanë arritjet e tyre për të treguar sakrificat e mëdha

Emocionet të kaplojnë që në fillim të rrëfimit këtë puntatë në “E ardhmja është vajzë” me Ermira Çaushollin.

2 zonja, njëra më fisnike se tjetra, lënë mënjanë arritjet e tyre për të treguar sakrificat e mëdha të prindërve dhe dashurinë e madhe për fëmijët e tyre.

Drejtoresha e Liceut Artistik Jordan Misja dhe zonja e mëngjeseve plot diell në Report tv rrëfyen kujtimet e fshehura në skutat e shpirtit me kërshëri që të mban gjithë kohës mbërthyer.

SI.E./LR/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Nuk respektuan rregullat e qarkullimit, 13 shoferë në pranga, më shumë se 13 mijë gjoba

Nuk respektuan rregullat e qarkullimit, 13 shoferë në pranga, më shumë se 13 mijë gjoba