‘E ardhmja është vajzë’, moderatorja Zhaklina Gjolla rrëfen historinë e fortë të një nëne guximtare

Emisioni “E ardhmja është vajzë” në Report Tv me Ermira Çaushollin solli emocione të forta…

Moderatorja Zhaklina Gjolla vendoset në lëkurën e teologes Brixhida Muça, me një histori të fortë të një nëne guximtare…

Nga ndjesitë më të thella të shpirtit tek rrëfimet e sinqerta, dy vajzat e kësaj puntate na sjellin mesazhe të forta.

SI.E./LR/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

EMRAT/ Ndezën zjarr dhe dogjën sipërfaqe të mëdha toke dhe tre godina, arrestohen 2 persona në Durrës

EMRAT/ Ndezën zjarr dhe dogjën sipërfaqe të mëdha toke dhe tre godina, arrestohen 2 persona në Durrës