Rudina Dembacaj fotografohet me ish-deputetin Mark Frroku në restorantin e saj

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku

Jeta personale e aktores Rudina Dembacaj eshtë prej kohësh në media dhe kësaj rradhë shkak është një foto.

Ajo është fotografuar në restorantin e saj bashkë me biznesmenin e ish-deputetin Mark Frroku.

Ata nuk kanë konfirmuar akoma asgjë në lidhje me marrëdhënien e tyre edhe pse gjatë inagurimit të restorantit të saj, Rudina falënderoi Frrokun për mbështetjen që i kishte dhënë.

E falenderoj Markun që besoi tek unë, është me të vërtetë i zgjuar që më besoi”, tha Rudina gjatë darkës së inagurimit.

Mark Frroku është i ve pasi gruaja i ndërroi jetë vetëm pak kohë pas daljes së tij nga burgu nga një sëmundje e rëndë.

Në muajin janar 2018 Gjykata e Apelit në Tiranë  ai u dënua me 6 vite burg, për akuzën e “Fshehje të pasurisë” dhe “Ndërtim të paligjshëm për qëllime tregtare”.

Më pas ai u lejua të përfundonte më shpejt dënimin për shkak të gjendjes së rëndë të bashkëshortes.

Kujtojmë që më parë është komentuar se shkaku që ajo u nda nga bashkëshorti i saj ishte lidhja me një deputet shqiptar që nuk dihej identiteti.

Kur gazetarët i kanë drejtuar pyetje në lidhje me jetën personale Rudina nuk ka dhënë asnjë përgjigje konkrete.

Foto nga Rudina dhe Mark Frroku

E.D./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se pandemia COVID-19 ka ndikuar në rritjen e çmimeve nëpër zonat turistike në vend?

Komento

Komente

 • Taku: 16/12/2019 14:36

  Lereni mor gocen te beje zgjedhjet e veta ne jete. Gjithkush krijon pershtypjen e vet, po s'ka te drejte me mbjellë mllef neper komente.

  Përgjigju
 • eri: 15/12/2019 12:34

  Nuk arrijm dot ne shqiptaret te respektojme zgjedhjen e tjetrit pa e paragjykuar.Kriminel,hajdut,gay,lesbike....dhe me e bukura eshte se ju qe gjykoni jeni me keq se te gjykuarit.Dhe ai qe gjykon eshte me mut se tjeret,nuk shikon traun e vet por qimen e tjetrit.Popull injorant

  Përgjigju
 • Semofori te pret: 14/12/2019 22:16

  Lumi kjo c'fare intelektualit ka marre

  Përgjigju
 • Fundja Froku ska faje..: 14/12/2019 19:09

  Por keto Bishat ,qe Ju shkon per mbare ,,kembet perpjete,,dhe ho Burra ,,Burra me leke .. Krenaria e Familjes qe e kane Edukuar.. Shqiptaret e verteta martohen njehere,, dhe i mire apo i keqe,,Si do te jete fati...nese sdo te kishte mbeturina,,sdo te kishte kosha Mbeturinash.

  Përgjigju
  • Steven William WALKER: 16/12/2019 13:30

   Ishalla te bie noi grua qe te rref e ste le me komentuar neper faqe, se kto hajbanlliqe eshte turp me i shkrujt.

 • ilir: 14/12/2019 18:43

  C'jane keto lavire qe shoqerohen me kriminele,,,kjo nuk eshte shqiperia e vertete...

  Përgjigju
 • toni: 14/12/2019 18:35

  ai i zgjuar eshte,por ti ki kujdes mos kapesh semaforin

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

U pagua për të vrarë Regis Runajn e për të ndjekur Rramanin, foto e autorit 23-vjeçar (FOTO)