‘Sa fëmijë do bëjmë? Amosi pyet Dean: Po shtëpinë ku do e marrim?

‘Sa fëmijë do bëjmë? Amosi pyet Dean: Po shtëpinë ku do e marrim?

Ngacmimet mes Amos dhe Deas kanë qenë më intensive gjatë kësaj jave. Pak para nisjes së spektaklit, Amos e pyeti Dean se sa fëmijë ka dëshirë të bëjë me të dhe se ku ka dëshirë ajo ta kenë shtëpinë në të ardhmen.

Biseda mes tyre nisi në formë batute.

Amos:  Sa fëmijë të bukur do daliun fëmijet tanë. Do dalin fëmijë shumë të bukur dhe të zgjuar. Do jenë gjysmë psikopetër dhe gjysmë engjëj. Besoj e kupton se kujt do t’ i ngjajnë.

Dea: Je engjëll tij.

Amos: Patjetër. Engjëll i ferrit. Apo do bëjmë 15? Apo 26 fëmijë? Si thua?

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kualifikueset e Euro 2024, kush e fiton ndeshjen Poloni-Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Të shtënat me armë te Top Channel, Report Tv siguron foton e mjetit të djegur të autorëve! Brenda kishte kallashin

Të shtënat me armë te Top Channel, Report Tv siguron foton e mjetit të djegur të autorëve! Brenda kishte kallashin