SHÇBA: Kemi nisur hetimin për veprimet e policëve para dhe pas vrasjes së efektivit Saimir Hoxha

1632833564_aldirama.jpg

Report Tv ka mësuar se SHÇBA ka nisur hetimin për veprimet e policëve para dhe pas vrasjes së efektivit Saimir Hoxha. Kjo sepse në operacionin për kapjen e Aldi Ramës, kanë qenë një grup i përbërë prej 4 personash, mes tyre edhe Saimir Hoxha, i cili u ekzekutuar nga 21-vjeçari.

Cili ishte reagimi i efektivëve të tjerë të policië pasi ekzekutimit të kolegut të tyre, pse nuk arritën që ta arrestonin në flagrancë, si arriti Aldi Rama që t'u ikte...pikërisht këto dhe disa pyetje të tjera priten që të marrin një përgjigje nga hetimi i SHÇBA-së.


Lajmi kryesor:

Kontrollet për kanabis, vritet në krye të detyrës nënkomisari në Lezhë! Autori qëllon veten me armë, pas 6 orësh kërkime nga RENEA! Policët qëlluan 9 herë drejt makinës së Aldi Ramës, ishte me 3 shokë, njëri ende në arrati (VIDEO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me rekomandimin e Komitetit të Imunizimit për dozë të tretë vaksine për mbi 60 vjeçarët?×

Lajmi i fundit

John

Basha e Berisha ndjejnë 'erën' e SPAK, duan vetting për zvarritjen e hetimeve