Sherr me grushte dhe karrige në lokal mes disa personave në Pogradec, një i plagosur

Sherr me grushte dhe karrige në lokal mes disa personave në Pogradec, një i plagosur

Foto ilustruese

POGRADEC-Një sherr mes disa personave ka përfunduar me një të plagosur, por jashtë rrezikut për jetën. Sipas policisë disa persona janë përfshirë në një konflikt të çastit dhe për pasojë njëri prej tyre ka mbetur i lënduar. Ngjarja ka ndodhur në një lokal në lagjen 1 të Pogradecit, ndërsa policia ka nisur hetimet për ngjarjen.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Fa - iku: 08/07/2018 20:53

    Sherrexhinj te gjithe shqiptaret. Asnje nuk shkon te pushoje por te fryhet. Kur hane dru dhe plagosen fillojne e qajne. Nuk shkohet me neper plazhe shqiptare, aty ku lahen dhite lahen dhe njerezit.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Koha të përfshiheni në dashuri dhe mos fajësoni gjithmonë të tjerët...' horoskopi për ditën e sotme

'Koha të përfshiheni në dashuri dhe mos fajësoni gjithmonë të tjerët...' horoskopi për ditën e sotme