'Shmangu' Metën, Kryemadhi i shkon në zyrë Bashës (VIDEO)

Kryetarja e LSI dhe kreu i PDIU Shpëtim Idrizi kanë shkuar në selinë blu për të zhvilluar një takim me kryedemokratin Lulzim Basha.

Takimi i tyre, vjen pasi ky i fundit zhvilloi në presidencë një takim me kreun e shtetit Ilir Meta. Kryetarja e LSI, njëherazi bashkëshortja e presidentit Ilir Meta nuk shkoi në takim me këtë të fundit.

Si përfaqësues i Lëvizjes Socialiste për Integrim në takim me Metën ishte nënkryetari Petrit Vasili.

/b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • 007: 27/06/2019 13:35

    Mir e ben se sic thot edhe vet ka kohe ******** qe ka distance.Ka te nevojshme ndonje seanc.Kesaj i thon prej inat te sime vjerre do flej me mullixhin.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Katër vrasjet në bulevard, a është bërë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

John

Kovaçevski bisedë telefonike me Von der Leyen: KE mbështet dialogun Maqedoni e Veriut-Bullgari! Synimi konferenca e parë ndërqeveritare