Shqipëria gjunjëzon Islandën në Elbasan, Cikalleshi shënon golin e katërt

Shqipëria gjunjëzon Islandën në Elbasan. Cikalleshi shënon golin e katërt për kuqezinjtë. Pas një topi në zonë dhe duke shfrytëzuar edhe euforinë në kampin e Shqipërisë, Cikalleshi çoi topin në trekëndësh duke çuar në qiellin e shtatë tifozët e pranishëm.


Lajmi kryesor:

Ëndrra Euro 2020 vazhdon, Shqipëria gjunjëzon me goleadë Islandën në Elbasan, fiton 4-2 (VIDEO-FOTO)


B.K./a.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, si po punon qeveria për të përballuar emergjencën e tërmetit?