Shqipëria për herë të tretë në avantazh, Roshi 'çohet' nga stoli dhe shënon

Odise Roshi

'Raketa' e Shqipërisë, Odise Roshi shënon golin e tretë për Shqipërinë, duke kaluar po kaq herë në avantazh kuqezinjtë. 


Lajmi kryesor:

Ëndrra Euro 2020 vazhdon, Shqipëria gjunjëzon me goleadë Islandën në Elbasan, fiton 4-2 (VIDEO-FOTO)


a.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, si po punon qeveria për të përballuar emergjencën e tërmetit?