'Sondazhi' i Bashës: Tani që flasim mbështetja e anëtarësisë për mua ka shkuar në 97%! Luan Baçi ka 1 vit e gjysmë që ka dhënë dorëheqjen

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha i pyetur për largimin e Luan Baçit nga posti i kryetarit të demokratëve në Fier, tha se ai ka 1 vit e gjysmë që ka dhënë dorëheqjen.

‘Mbështetja e anëtarësisë së PD-së përmua ka shkuar 97% tani që po flasim! Baci ka dhënë dorëheqjen një vit e gjysmë më parë. Komandimi është bërë në të mirë të organizmit në atë degë. Do të bëhet edhe në degë të tjera.’- tha Basha.


Lajmi kryesor:

Basha më i prerë se kurrë me Berishën: I kam hyrë në hak Zotit dhe jo atij! Kërkon ta zhysë PD në humnerë për interes personal! Vetë e firmosi vettingun në politikë në 2018-n, t'i qëndrojë (VIDEO)


M.Q./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të vendosen kufizime për personat e pavaksinuar?×

Lajmi i fundit

John

I morën 500 euro secilit për t’i kaluar drejt Kosovës, kapen në hyrje të Tunelit të Kalimashit 4 persona me 46 emigrantë sirianë