Sot po flirton me Donaldin, por çfarë i shkruante Beatrix Borës pas puthjes së famshme: I çmenda komshinjtë

Sot dy personazhet për të cilat po diskutohet më së shumti në shtëpinë e Big Brother është Donaldi dhe Beatrix. A po lind një çift i ri?

Është kjo pyetja që e kanë të gjithë në mendje kur shohin flirtet e tyre së fundmi. megjithatë duhet thënë se kjo marrëdhënie ka marrë shumë vëmendje edhe pas puthjes së famshme të Donaldit dhe Bora, që është parë edhe si "tradhti" nga ana e dyshes. Megjithatë, a e dini se çfarë ka komentuar Beatrix në videon kur Bora dhe Donaldi u puthën gjatë spektaklit?

"Më kujtuar se sa bukur është të dashurosh. Me zemër në dorë dje, i çmenda komshit duke bërtitur, love you zemër", shkrunte Beatrix-Borës.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Zulu: 30/11/2021 19:52

    Pune kurvash ma

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Basha apo Berisha, sipas jush kush e ka mbështetjen e anëtarësisë së PD-së?×

Lajmi i fundit

John

Modric dhe Benzema i japin Realit trofenë e parë sezonal