Sport – Ronaldo shënon golin e 300-të me Real Madridin

TIRANE - Ylli portugez i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, ka arritur një tjetër rekord fenomenal.
Ronaldo ka shënuar golin e tij të 300-të me fanellën e madrileneve që prej transferimit të tij në vitin 2009.
Ronaldo e shënoi golin e tij të 300-të me kokë kundër Rayo Vallecanos te merkuren ne mbremje (0-2). /ATSH/
 

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)