Sulmoi me thikë të moshuarin në Kavajë, Report Tv siguron foton e Rizan Aliut

Rizan Aliu

Rizan Aliu është personi në foto që dhunoi barbarisht në sy të vajzës së vogël dhe njerëzve në lokal, Besnik Çelmetën.

Ky i fundit ishte fqinj me dhunuesin dhe i kishte kërkuar llogari për hedhjen e plehrave përpara shtëpisë së tij, që ndodhej në katin e parë të një pallati.

Pas kërkesës të së moshuarit, Rizan Aliu e ka sulmuar me thikë duke i shkaktuar plagë në trup.


Lajmi kryesor:

PAMJE TE RENDA/ 'Mos i hidh plehrat këtu!' Dhunon e plagos me thikë fqinjin në lokal, një vajzë e vogël sheh skenën (VIDEO)


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Çfarë mendoni se do të krijojë situata në PD me mbledhjen e dy Kuvendeve?×

Lajmi i fundit

John

Britania emëroi të dërguarin special për Ballkanin, Meta: Rol kyç për promovimin e lirisë dhe demokracisë në rajon