‘Të ardhurat të pamjaftueshme për të përballuar jetesën’, Kryemadhi jep premtimin: Do të rimbursojmë 5% të vlerës së shpenzimeve!

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi mëngjesin e sotëm përmes një postimi në rrjetin e saj social Facebook, ka folur lidhur me programin e partisë së saj për rimbursimin 5% të vlerës së shpenzimeve të qytetarëve, duke sjellë më shumë të ardhura në xhepat e shqiptarëve.

“Edhe ata që sot e kanë një punë, pothuajse të gjithë pagën e tyre e çojnë për ushqime, veshje dhe shërbime. Të ardhurat janë të pamjaftueshme për të përballuar koston e lartë të jetesës.”, shkruan ajo.

Kyetarja e LSI-së në fund shtoi se sa më i lartë të jetë shpenzimi aq më e lartë do të jetë vlera e kthimit.

J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ngjarja e Kavajës, sipas jush si do të jenë ditët e fundit të fushatës elektorale?

Komento

Komente

  • raul: 26/02/2021 18:33

    U tret Nafije Sudja mamadhija duke menduar per popullin, shiko sa e varfer eshte sa dhe per macen sasha ka ndertuar nje banjo me vete dhe nje guzhine, nje bebisiter per Sashen dhe nje kuzhiniere. Sa i digjet barku per popullin fallxhores horoskopike leshelike

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Mjeshtri i instrumenteve frymore në Lezhë Gjovalin Ndreca u bie 7 veglave, e nisi karrierën 12 vjeç: Kam marrë 57 dekorata