Tërmeti lë pasoja në Ishëm, dëmtohet shkolla e mesme 'Rexhep Mezini' e qendra shëndetësoreTërmeti i 26-nëntorit ka lënë pasoja edhe në Ishëm. Qendra shëndetësore e kësaj zone ka marrë dëmtime të mëdha. Po kështu dëme ka marrë edhe shkolla e mesme, Rexhep Mezini. Kësaj shkolle i është vendosur edhe shiriti i kuq që ndalon hyrjen brenda saj.Lajmi kryesor:

DËMET/ Tërmeti dëmton godinën e administratës, drejtoresha: Spitali i Krujës i sigurt, vijon punën (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    Me lista të hapura dhe pa koalicione, a është kjo mënyra që doni të votoni?×

Lajmi i fundit

John

Rindërtimi/ 1 miliardë e 349 milionë lekë për riparimin e banesave në Durrës, Shijak e Kurbin! Lalzi shpallet zonë e re e zhvillimi