Tiranë/ Mbyllen katër godina në Qytet Studenti nga dëmet e tërmetit

Katër godina, konvikte në Qytet Studenti janë dëmtuar dhe mbyllur si pasojë e tërmetit, mes të cilave 20 dhe 21. Report Tv sjell pamjet e godinave, dëmet që kanë pësuar dhe shiritin që janë rrethuar duke u mbyllur.

1575286665_konvikte.jpg


Lajmi kryesor:

DËMET-SHIFRAT/ 701 objekte të inspektuara në qarkun e Durrësit, 267 të pabanueshme...mbeten dhe 7 objekte për t'u shembur


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se kolaudimi i automjeteve në shtet do të sjellë përmirësim të shërbimit dhe sigurisë?×

Lajmi i fundit

John

Kreshnik Spahiu: Venecia i dha të drejtë Ramës, s’përshëndeti bojkotin e opozitës