Topless para pasqyrës! Bleona Qereti ndez rrjetin (FOTO)

Këngëtaraja shqiptare Bleona Qereti ka ndezur rrjetin me postimin e fundit. Ajo ka pozuar topless para pasqyrës duke u ndjerë mjaft në formë. Ndër të tjera ajo ka treguar se të qenurit në super formë ka një sekret dhe është vetëm puna. Bleona së fundmi do të vijë në një project kinematografik të aktorit Bes Kallaku.

A.P./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A i duhet vendit një klasë krejtësisht e re politike?

Komento

Komente

 • Loti: 17/08/2019 02:55

  Mjerim kur je pa talent duhet te shesesh trupin. Shko meso ndonje zanat tjeter se per zanatin qe ke(pu*ane) je ca e vjeter.

  Përgjigju
 • tirana: 16/08/2019 23:41

  O KINGE ,,SA E KE PAZARIN PER NJE ORE?????

  Përgjigju
 • kaloresi i urdherit leshtelikes: 16/08/2019 16:15

  vezet,bleona,vezet...nxirri nga frigoriferi.

  Përgjigju
 • Cubel breca: 16/08/2019 13:43

  Me mire sheh toplet e bleones se sa shkterron nervat me moniken lulin e sali ziun

  Përgjigju
  • Haha: 16/08/2019 15:56

   Po Monika ka bere plastike ja vken edhe pse ka filluar e flirton me Ver LLAPEN

 • O tej: 16/08/2019 12:37

  Na mbyten kur*** at cfar toples ajo eshte nje kosh me mu**

  Përgjigju