Tronditëse/ ‘Pasha këtë fëmijë që kam me lind sonte’, fjalët e fundit të gruas shtatzënë që u vra nga burri i saj në Kosovë

Tronditëse/ ‘Pasha këtë fëmijë që kam me lind sonte’, fjalët e fundit të gruas shtatzënë që u vra nga burri i saj në Kosovë

1669844041_31529283315368228000637136182428539359032156n1.jpg

Sokol Halili qëlloi pa iu dridhur qerpiku ndaj gruas së tij e cila mbante në bark një fëmijë me dy plumba. Një nga dëshmitarët okularë në ngjarjen, ka treguar fjalët e fundit të viktimës, e cila ishte në muajin e fundit të shtatzënisë.

Në një prononcim për KlanKosova, dëshmitarja ka treguar fjalët e fundit të viktimës.

“Po, më duket se ka qenë shtatzënë sepse ka bërtitur: ‘pasha këtë fëmijë që kam me lind sonte’”. Ai veç e ka nxjerrë alltinë prej xhepit dhe e ka qëlluar dy herë”, ka treguar dëshmitarja.


Lajmi kryesor:

‘Pasha këtë fëmijë që kam me lind sonte’, Burri qëllon me armë pa mëshirë gruan shtatzënë në maternitetin e Kosovës! Ishin në prag divorci


G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Asociacioni dhe dialogu me Serbinë, Lajçak viziton të hënën Kosovën

Asociacioni dhe dialogu me Serbinë, Lajçak viziton të hënën Kosovën