Megaoperacioni i SPAK, Report Tv siguron foto të ish-shefit të antidrogës në Lezhë, Klodian Shahini

Megaoperacioni i SPAK, Report Tv siguron foto të ish-shefit të antidrogës në Lezhë, Klodian Shahini

Klodian Shahini

Report Tv ka siguruar foton e Klodian Shahinit, ish-shefi i Seksionit të Trafiqeve të Paligjshme dhe Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Lezhë

Shahini bashkë me drejtorin e Policisë në atë kohë Henerigert Mitrin, drejtonin aktivitetin kriminal të narkotikëve, në qarkun e Lezhës, ndërsa në bashkëpunim me Preng Gjinin, Mitri organizonin aktivitetin e paligjshëm të lojërave të fatit në qytetin e Lezhës. 

Dy zyrtarët e policisë kanë bashkëpunuar me vëllain dhe kushëririn e deputet Eduard Ndreca, Armando dhe Elvis Ndreca, duke i favorizuar në kultivimin e bimëve narkotike në zonën e Kashnjetit. Veprimtaria e tyre i zbuluar nga zbardhja e komunikeve në Sky.

M.Q./S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • KASAP REXHEP BULE LEKA [ KEPI ]: 20/05/2024 07:00

  Ktë lloi kontigjeni futeni në burg e mos e nxirni më jasht. Pty rac e pisët

  Përgjigju
 • Ermal: 19/05/2024 19:36

  Te denohet

  Përgjigju
 • Polic #: 19/05/2024 19:14

  Skemë që e përdorin rëndom pothuajse të gjithë drejtorët e policisë, prandaj edhe SPAK deklaron se nuk punon me këtë polici.

  Përgjigju
 • Xhaja: 19/05/2024 19:07

  Kujdes dashurin e kurves dhe miqesin e policave mos e pranoni o cuna kurr kurr..

  Përgjigju
 • Mitri: 19/05/2024 19:05

  Ma tbukren moter o mitri

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Duka në ‘Repolitix: Në 2025 PAA në zgjedhje, por ju unë si deputet

Duka në ‘Repolitix: Në 2025 PAA në zgjedhje, por ju unë si deputet