U arrestua në Mal të Zi, Viktor Marku sillet në Policinë e Tiranës

Pasi u arrestua në Mal të Zi dhe iu dorëzua autoriteteve shqiptare në Han të Hotit, Viktor Marku, ka mbërritur në Policinë e Tiranës. Pas procedurave policore, Marku pritet të dalë për masë sigurie. Ai u arrestua nga autoritetet malazeze 8 ditë më parë.


Lajmi kryesor:

Akuzohet se vrau Billën duke marrë hakun e vëllait, Viktor Marku arrestohet në Mal të Zi një ditë pas nipit dhe i dorëzohet policisë shqiptare


  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?×

Lajmi i fundit

John

Ishte izoluar mëngjesin e sotëm nga forcat zjarrfikëse, riaktivizohet sërish vatra e zjarrit në malin e Dukatit