Vajza, gjithçka që ju duhet për këtë verë janë fustanet e gjatë

Fustane të gjatë

Fustanet e gjatë janë prurja më fantastike e kësaj vere. Ata do t’ju përshtaten sipas kërkesave tuaja përsa i përket dizajneve. Me prerje të drejta, me rrudha, apo me motive lulesh, fustanet e gjatë janë veshja perfekte për sezonin e verës 2018.

Fustanet e gjatë i mbulojnë mangësitë tuaja, theksojnë dhe e zgjasin siluetën tuaj. Përveç se do të jeni në modë, do të ndjeheni të lira, të mbushura me freski në këto ditë të nxehta vere. Sigurisht që tashmë ajo që ju mundon është se me çfarë t’i kombinoni këto lloje fustanesh?

Me gjithçka! Mund t’i vishni me një palë atlete dhe do të ngjani vërtet shumë bukur ose mund të krijoni look-un tuaj bohemian me një palë sandale të sheshta. Përsa i përket çantës zgjedhja më e mirë  është një çantë e vogël e hedhur në trup, por mos harroni edhe çantën e kashtës që është një nga elementet më të dashur të sezonit.

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se partitë politike do ta respektojnë kuotën gjinore, 30% gra në listat fituese të kandidatëve për deputetë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Sot Ismail Kadare mbush 85 vjeç! Gëzuar ditëlindjen mjeshtër