VIDEO /Vdekja e të resë keniane, këto janë pamjet e shtëpisë ku po qëndronte 22 vjeçarja në Tiranë dhe vendi ku u gjet e dhunuar

 

Këto janë pamjet e shtëpisë ku banonte 22 vjeçarja keniane Joy Aoko. Në pamjet e siguruara, shihet edhe vendi ku u gjet e dhunuar e ndjera e cila ndërroi jetë para disa ditësh në Kenia ku u transportua për të marrë ndihmë më të mirë mjekësore. 


Lajmi kryesor:

Vdekja e 22-vjeçares nga Kenia, shoqja dëshmon sërish dhe nuk ndryshon versionin e ngjarjes: Shoferi i kazinosë e shantazhoi për lidhjen! Report Tv në shtëpinë e së resë


B.V/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Budapesti flet spanjisht, Sevilla fiton Europa League! 120 minuta, 2 gola dhe 7 penallti në finalen kundër Romës

VIDEO/ Budapesti flet spanjisht, Sevilla fiton Europa League! 120 minuta, 2 gola dhe 7 penallti në finalen kundër Romës