Vesa flet për Heidin: I dola kundër shtëpisë për atë

Vesa flet për Heidin: I dola kundër shtëpisë për atë

Heidi Baci është liderja e re e shtëpisë së ‘BBV3’. Ajo kishte të drejtë të dërgonte në nominim tre banorë, dhe një prej zgjedhjeve që Heidi bëri ishte dhe Vesa, ku kjo e fundit nuk e ka pritur mirë këtë nominim dhe i është ‘sulur’ Heidit që mbrëmjen e djeshme po ashtu diskutimet kanë vazhduar dhe sot.

Gjatë një bisede të zhvilluar mbrëmjen e sotme me Jetmirin, Vesa është shprehur se i ka dalë gjithmonë kundër shtëpisë duke mbrojtur Heidin, dhe siç duket është e zhgënjyer prej saj.

‘Unë krejt shtëpisë i dola kundër, për të mbrojtur atë, mos ia prishni imazhin, mos bëno kështu mos bëni ashtu, është normale flirti, ka mentalitet italian, s’është rritur me tradita shqiptare etj.’- është shprehur Vesa.

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Dhjetra kamionë në radhë në doganën e Kosovës, vështirësi në hyrjen e mallrave nga Shqipëria

Dhjetra kamionë në radhë në doganën e Kosovës, vështirësi në hyrjen e mallrave nga Shqipëria