Vesa Smolica bën deklaratën e fortë: Heidi është duke luajtur me ndjenjat e Romeos

Vesa Smolica bën deklaratën e fortë: Heidi është duke luajtur me ndjenjat e Romeos

Ish-banorja e Big Brother Vesa Smolica ka qenë e ftuar në mëngjesin e sotëm në emisionin “Wake Up”. Teksa ka treguar për rrugëtimin e saj në shtëpinë e BBV3, Vesa gjithashtu ka folur edhe për marrëdhënien midis Heidit dhe Romeos.

Ajo është shprehur se se Heidi është duke luajtur me ndjenjat e Romeos.

“Jam në mëdyshje që Heidi është duke luajtur me ndjenjat e Romeos.

Nëse do e donte Romeon kaq shumë, nuk do më kishte nxjerrë jashtë. Unë i rrija pranë në ato momente shumë të vështira.”- ka thënë Vesa.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet miratuar rezoluta anti-korrupsion e propozuar nga PS?×

Lajmi i fundit

Final 4/ Orges Shehi: Këmbë dhe tru për të mposhtur Egnatian në finale

Final 4/ Orges Shehi: Këmbë dhe tru për të mposhtur Egnatian në finale