Vetëm një muajsh dhe nxjerr gishtin e mesit, reperi shqiptar publikon foton e të birit

Vetëm një muajsh dhe nxjerr gishtin e mesit, reperi shqiptar publikon foton e të birit

Reperi Agon Amiga me djalin e tij

Reperi shqiptar është bërë baba i një djali vetëm para një muaji. Agon Amiga duket se po e përjeton me mjaft emocion këtë gjë pasi shpesh herë poston foto me të voglin. Ditën e sotme Agoni ka publikuar një foto të djalit të tij ku duket se i vogli ka nxjerrë gishtin e mesit. 

Foto e publikuar nga Agon Amiga 

“Hahahahaah biri im,”- shkruan reperi krahas fotos. Sigurisht që gishtat e tij kanë marrë formë krejt rastësisht pasi është tepër i vogël për të bërë gjeste të tilla.  Amiga prej më shumë se një viti është rikthyer me bashkëshorten e tij Egzonën, me të cilën u nda për një periudhë kohore. Mediat në atë kohë shkruajtën se dyshja u ndanë pasi reperi e tradhëtoi gruan me këngëtaren Afërdita Dreshaj.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme