VIDEO/ Asist fantastik nga Mbappe, Franca i shënon Polonisë me Giroud

VIDEO/ Asist fantastik nga Mbappe, Franca i shënon Polonisë me Giroud

Olivier Giroud

44' / Francë 1-0 Poloni. Olivier Giroud shënon për Francën në minutën e 44 dhe dërgon skuadrat në dhomat e zhveshjes me një realizim të bukur. Asisti i Mbappe është fantastik për sulmuesin e Milan, që shënon golin e tretë në këtë Kupë Bote.


Lajmi kryesor:

KATAR 2022/ 4 gola në Francë - Poloni, Mbappe thyen rekordin e Pele dhe dërgon francezët në çerekfinalet e Botërorit! 'Gjelat' takohen me Anglinë (VIDEO)


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kualifikueset e Euro 2024, kush e fiton ndeshjen Poloni-Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Sulmi me një viktimë në Top Channel, AMA: Ngushëllime! Qëndrojmë krah televizionit në kohë të vështira, autorët të vihen para drejtësisë

Sulmi me një viktimë në Top Channel, AMA: Ngushëllime! Qëndrojmë krah televizionit në kohë të vështira, autorët të vihen para drejtësisë