VIDEO/ Gol me aromë titulli nga Rrapaj, tifozët e Partizanit 'pushtojnë' fushën

VIDEO/ Gol me aromë titulli nga Rrapaj, tifozët e Partizanit 'pushtojnë' fushën

Tifozët futen në fushë

 

Partizani kaloi në avantazh me Rrapaj në të 39 minutë, në sfidën kundër Teutës e vlefshme për javën e 36 dhe të fundit në Superligë. Me këtë gol, të kuqtë janë me një dorë te titulli i 17-të kampion, teksa tifozët kanë "pushtuar" fushën.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Pikë të barabarta me Tiranën, Partizani kampion i Superligës për herë të 17-të në histori! Bylisi bie nga kategoria, Vllaznia në Evropë


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Përkeqësohet situata në Darëzezë, zjarrfikëse nga 4 bashki po punojnë për shuarjen e flakëve

VIDEO/ Përkeqësohet situata në Darëzezë, zjarrfikëse nga 4 bashki po punojnë për shuarjen e flakëve