VIDEO/ Me kapuç në kokë, momenti kur vrasësi i Liridonës futet në restorantin ku ajo po darkonte me fëmijët dhe Naim Murselin

VIDEO/ Me kapuç në kokë, momenti kur vrasësi i Liridonës futet në restorantin ku ajo po darkonte me fëmijët dhe Naim Murselin

Pak para vrasjes makabër të organizuar nga bshkëshorti i saj, Liridona Murseli darkoi me fëmijët dhe Naim Murselin. Ajo nuk e dinte që fëmijët 4 dhe 6 vjeç do t’i shihte për herë të fundit, në darkën që bashkëshorti Naim Murseli kishte organizuar në restorantin ‘Etno Kuca’ në Graçanicë.

Po në këtë restorant ka qenë edhe Granit Plava, i cili ka qëlluar drejt Liridonës. Gazeta Sinjali ka publikuar videon, kur Granit Plava, i veshur me të zeza dhe me kapuç në kokë, futet në restorantit ku ndodhet Liridona me Naim Murselin.

Më pas, pas largimit nga restoranti, ka qenë Granit Plava ai që u ka dalë para i maskuar dhe ka qëlluar Liridonën me një plumb në qafë, që i mori jetën.

 


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Pamje nga darka e fundit që Naim Murseli i organizoi Liridonës me famijët pak momente para vrasjes makabër! Në lokal shfaqet edhe vrasësi


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Amnistia do votohet në Kuvend, a duhen falur protestuesit e opozitës?×

Lajmi i fundit

PS tërheq amnistinë penale! Opozita: Duan të amnistojnë zyrtarët e korruptuar! Manja: Gënjeshtër, e kalojmë me mbi 90 vota

PS tërheq amnistinë penale! Opozita: Duan të amnistojnë zyrtarët e korruptuar! Manja: Gënjeshtër, e kalojmë me mbi 90 vota