VIDEO/ Polonia e pafuqishme, Mbappe dopietë për golin e 3 të Francës

VIDEO/ Polonia e pafuqishme, Mbappe dopietë për golin e 3 të Francës

Mbappe

90+1' / Francë 3-0 Poloni. Kylian Mbappe tund rrjetën për të dytën herë në këtë ndeshjes. Në fundin e takimit sulmuesi shënon dopietën personale dhe golin e tretë, teksa realizimi është perfekt dhe në trekëndësh. Dopietë dhe asist nga Mbappe.


Lajmi kryesor:

KATAR 2022/ 4 gola në Francë - Poloni, Mbappe thyen rekordin e Pele dhe dërgon francezët në çerekfinalet e Botërorit! 'Gjelat' takohen me Anglinë (VIDEO)


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kualifikueset e Euro 2024, kush e fiton ndeshjen Poloni-Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Vritet roja i sigurisë së Top Channel, eksperti i kriminologjisë nxjerr fotografinë e 5 lekëshit: E vetmja monedhë që ra nga xhepi i të ndjerit

Vritet roja i sigurisë së Top Channel, eksperti i kriminologjisë nxjerr fotografinë e 5 lekëshit: E vetmja monedhë që ra nga xhepi i të ndjerit