VIDEO që nuk duhet humbur, kërcimi 'hot' i Beatrix dhe Donaldit në sy të të gjithë banorëve me këngën nga '50 hijet e Greit'

TIRANË- Donaldi dhe Beatrix janë ndarë? E kush e thotë këtë, nuk e ka parë me siguri këtë video.

Dyshja duken aq mirë me njëri-tjetrin, aq sa i kanë dhurua njëri-tjetrit edhe një kërcim 'hot' me këngën e filmit "50 hijet e Greit", "Earned It".

Dyshja duken më të lumtur se kurrë duke shijuar momentet e bukura me njëri-tjetrin e ndërsa ky moment i veçantë mes tyre ka shkaktuar dhe të qeshura te banorët, për mënyrën e interpretimit.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet