VIDEO/ Tifozët serbë sulmojnë ata shqiptarë para ndeshjes Serbi - Zvicër

VIDEO/ Tifozët serbë sulmojnë ata shqiptarë para ndeshjes Serbi - Zvicër

Momenti i përplasjes

1670013786_finalprojekt.01244620.Still001.jpg

Përpara ndeshjes Serbi - Zvicër për Kupën e Botës në Katar, tifozët serbë janë konfliktuar me ata shqiptarë. Duket se serbëve i ka rënë në sy flamuri kuqezi dhe ai i Kosvës, duke filluar sherrin në hyrje të stadiumit në Doha. Për fat asnjë përplasje fizike. Shqiptarët janë në mbështetje të Xhakës dhe Shaqirit që luajnë te Zvicra.

Video: Indeksonline


Lajmi kryesor:

KATAR 2022/ Zvicra dhe shqiptarët 'i presin biletën' Serbisë për Beograd! Xherdan Shaqiri shënon gol, tensione mes Xhakës e serbëve në fund (VIDEO)


S.DH/K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria mbetet me një Gjykatë Apeli në Tiranë, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Avokati shqiptar plagos me thikë pas shpine 30 vjeçarin në Vjenë

Avokati shqiptar plagos me thikë pas shpine 30 vjeçarin në Vjenë