Vogëlushi 5-muajsh i Almeda Abazit dërgohet me urgjencë në spital

Vogëlushi 5-muajsh i Almeda Abazit dërgohet me urgjencë në spital

Almeda, Tolgahan dhe djali

Djali 5 muajsh i Almeda Abazit është operuar pasi i kishin dalë disa ciste në kokë.

Sipas postimit të Almedës mësohet se operacioni ka shkuar shumë mirë edhe pse ka zgjatur disa orë.

Ish-missi ka reaguar duke thënë se djalin ja kishin marrë mësysh pasi ai ishte pjesë e filmit të fundit që po xhiron babai i tij, aktori i njohur Tolgahan Sayisman.

Djali është dërguar me urgjencë në spital, por tani ndodhet në gjendje më të mirë.

I urojmë shërim sa më të shpejtë vogëlushit.

Postimi i Almedës

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Borrell: Hyrja e Ukrainës në BE nuk është e lehtë, i’u nevojitën reforma para luftës

Borrell: Hyrja e Ukrainës në BE nuk është e lehtë, i’u nevojitën reforma para luftës