Vrasja e 25-vjeçarit në Tiranë/ SHÇBA: Polici ishte në kundërshtim me ligjin! S'ishte në kushtet e vetëmbrojtjes! Është arrestuar (DINAMIKA E NGJARJES)

TIRANË- Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave (SHÇBA) pas hetimeve të kryera, ka dalë në përfundimin se polici që vrau 25-vjeçarin Klodjan Rasha, ka vepruar në shkelje të ligjit, pasi nuk ka qenë në kushtet e vetëmbrojtjes. SHÇBA ka zbardhur të gjithë skemën se si ka ndodhur ngjarja, për të cilën thekson se për këtë ka edhe prova filmike të cilat janë sekuestruar në cilësinë e provës materiale.

Referuar njoftimit zyrtar, ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:45, atëherë kur në fuqi ishte ora policore, në rrugën “Dritan Hoxha”, ku sipas SHÇBA, Klodjan Rasha, ka kryer disa veprime të dyshimta e për pasojë patrulla e Shërbimit e përbërë nga 2 punonjës i kanë bërë thirrje që të ndalojë. Këtij urdhri, Rasha nuk i është përgjigjur, duke u larguar me vrap. Në këto kushte, 2 punonjës së Patrullës së Shërbimit kanë kërkuar përforcime, pasi sipas tyre ai kishte me vete një send në dukje armë zjarri, por duke mos e specifikuar saktësisht. Teksa Rasha po largohej me shpejtësi, ai është përballur me efektivin e policisë i cili kishte ardhur për përforcime dhe pasi nuk arriti që ta prangoste ka qëlluar në drejtim të tij. Sipas burimeve për Report Tv, Rasha është qëlluar 2 herë, një herë në shpatull dhe një herë në kokë, për pasojë gjeti vdekjen në spital.  

Nisur nga rrethanat se si ka ndodhur ngjarja, grupi hetimor i përbërë nga oficerë të Policisë Gjyqësore të SHÇBA-së, Policisë së Shtetit dhe i drejtuar nga Prokurori i Rrethit Gjyqësor Tiranë dolën në përfundimin, se vrasja nuk ka ndodhur në kushtet e vetëmbrojtjes.

"Gjatë hetimeve paraprake, si kqyrja e vendit të ngjarjes ku ka gjetur vdekjen shtetasi K.R., grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorit, administroi pamjet filmike të subjekteve private pranë vendit të ngjarjes. Janë sekuestruar në cilësinë e provës materiale dy gëzhoja dhe një predhë, që dyshohet se janë qitur nga arma e shërbimit të punonjësit të policisë N.H. Nga hetimet paraprake është konkluduar se dyshohet se veprimet e punonjësit të Policisë N.H., bien në kundërshim me procedurat standarde të përdorimit të armëve të zjarrit. Ai nuk ka qenë në kushtet e përcaktuara në ligjin për përdorimin e armës së zjarrit, duke kapërcyer kufijtë e mbrojtjes së nevojshme", thuhet në njoftimin zyrtar.

Përveç pamjeve filmike, policia ka sekuestruar një armë zjarri pistoletë, e gjetur në një nga rrugicat ku ka kaluar viktima gjatë ndjekjes nga punonjësit e Policisë, dy gëzhoja dhe një predhë, që dyshohet se janë qitur nga arma e shërbimit të punonjësit të policisë. Për pasojë, polici është arrestuar ndaj të cilit rëndon akuza për veprën penale “Vrasje e kryer në kapërcim të kufijve të mbrojtjes së nevojshme”.

Në fund, reagimin zyrtar SHÇBA e mbyll me ngushëllimet familjes, duke theksuar se "do të bëhen të gjitha përpjekjet për zbardhjen e plotë të ngjarjes me paanshmëri dhe objektivitet". 

Sipas fqinjëve dhe familjarëve i riu kishte probleme psikologjike. Xhaxhai i 25 vjeçarit Hasan Rasha ka deklaruar se ai kishte dalë për të pirë një kafe. Sipas tij, i riu nuk ka pasur armë me vete në momentin që është vrarë. Më tej, xhaxhai shtoi se familjarët fillimisht janë lajmëruar se ka ndodhur aksident, më pas se është arrestuar, por në fund u thanë se 25 vjeçari ishte vrarë. Më parë 25 vjeçari ka qenë i sëmurë, por sipas Xhaxhait pasi është kuruar me ilaçe për nerva dhe është shtruar, nuk ka shfaqur më probleme. Ndërkaq 25 vjeçari rezulton të jetë një person me precedentë të mëparshëm penalë. Në vitin 2016 është dënuar për plagosje të lehtë me dashje dhe për heqje të paligjshme të lirisë. Në këtë vit ka plagosur një person me kaçavidë.  

Referuar dëshmisë që Report Tv ka zbardhur, polici ka deklaruar "se nuk donte ta vriste, por ta qëllonte në pjesën e poshtme të trupit".

Deklarata e plotë e SHÇBA-së
Në vijim të hetimeve për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, ndodhur në orët e para të mëngjesit në Tiranë, ku humbi jetën një 25 vjeçar, specialistët e SHÇBA u angazhuan menjëherë së bashku me grupin hetimor të ngritur për këtë qëllim.

Në përfundim të veprimeve të para hetimore, nën drejtimin e Prokurorisë, sqarojmë se: Sot rreth orës 01:45, punonjësi i policisë N.H., efektiv i Patrullës së Policisë, gjatë shërbimit në rrugën “Dritan Hoxha”, ka qëlluar me armën e shërbimit shtetasin K.R., i cili ka gjetur vdekjen në spital.

Shërbimi i Policisë i përbërë nga dy punonjës, të dislokuar në rrugën “Dritan Hoxha”, kanë konstatuar gjatë patrullimit një shtetas, i cili sillej dhe kryente veprime të dyshimta, çka bëri shkak që Patrulla të kryente verifikimin e shtetasit. Pas thirrjes së Policisë për të ndaluar, i riu nuk i është bindur thirrjes së efektivit dhe ka tentuar të largohet për t’i ikur policisë, e cila është vënë në ndjekje të tij nëpër rrugica. Në ndjekje e sipër, punonjësit e Policisë kanë konstatuar se shtetasi kishte me vete një send në dukje armë zjarri, çka ka bërë që Patrulla të kërkojë përforcime nga Salla Operative duke dhënë rrethanat, adresën dhe karakteristikat e personit që po ndiqnin.

Shtetasi K.R. është larguar me vrap dhe në ndjekje e sipër është përballur me punonjësin e policisë N.H., i cili pasi nuk ka arritur të kapë dhe prangosë atë, ka hapur zjarr me armën e shërbimit në drejtim të tij. Për pasojë ky shtetas është plagosur dhe më pas ka gjetur vdekjen në spital. Menjëherë pas njoftimit është formuar grupi i posaçëm hetimor, i përbërë nga oficerë të Policisë Gjyqësore të SHÇBA-së, Policisë së Shtetit dhe i drejtuar nga Prokurori i Rrethit Gjyqësor Tiranë, që ka kryer veprimet e para hetimore.

Gjatë hetimeve paraprake, si kqyrja e vendit të ngjarjes ku ka gjetur vdekjen shtetasi K.R., grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorit, administroi pamjet filmike të subjekteve private pranë vendit të ngjarjes. Janë sekuestruar në cilësinë e provës materiale dy gëzhoja dhe një predhë, që dyshohet se janë qitur nga arma e shërbimit të punonjësit të policisë N.H. Nga grupi hetimor, gjatë kqyrjes së vendit të ngjarjes është sekuestruar në cilësinë e provës materiale një armë zjarri pistoletë, e gjetur në një nga rrugicat ku ka kaluar viktima gjatë ndjekjes nga punonjësit e Policisë.

Nga hetimet paraprake është konkluduar se dyshohet se veprimet e punonjësit të Policisë N.H., bien në kundërshim me procedurat standarde të përdorimit të armëve të zjarrit. Ai nuk ka qenë në kushtet e përcaktuara në ligjin për përdorimin e armës së zjarrit, duke kapërcyer kufijtë e mbrojtjes së nevojshme. Për sa më sipër, grupi i posaçëm hetimor, ka kryer arrestimin e punonjësit të policisë Inspektor N.H., për veprën penale “Vrasje e kryer në kapërcim të kufijve të mbrojtjes së nevojshme”. Hetimet vazhdojnë, ndërsa materialet i janë referuar Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë. Duke përfituar nga ky komunimim publik, shprehim ngushëllimet më të thella familjes dhe miqve të të ndjerit dhe garantojmë se do të bëhen të gjitha përpjekjet për zbardhjen e plotë të ngjarjes me paanshmëri dhe objektivitet.

B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të bëhet me detyrim vaksinimi kundër COVID-19?

Komento

Komente

 • kasem gahinji: 09/12/2020 13:43

  policet qe thone se polici ka faj le te japin argumentat.ka ligj qe percakton rregullat e perdorimit te armeve.1.-Sipas atyre qe jane shkruar per deklarimet e deritanishme,polici eshte kercenuar me nje objekt qe eshte dukur si arme.kjo perforcon variantin qe djali ka qene i armatosur ,qe ,sic thone te dy policet jane kercenuar.pas kesaj polici eshte detyruar te qelloje.Ne ikje e siper djaloshi ka hedhur armen per te zhdukur provat.2.polici duhet te qelloje nje here ne ajer .ne nuk e dime nese e ka bere apo jo.por nese ka qene ne kushtet e kercenimit nga djaloshi,polici ka te drejte ta perdore armen per neutralizim,dmth,per ta plagosur ,jo per ta vrare.3.polici duhet te qellonte nga kembet.ne kushtet e erresires dhe te regimeve e kunderreagimeve ,eshte e pamundur te percaktohet vija e shenimit.4.Babai thote nje sere gjerash te dyshimta.vuante nga nervat.ka dokumenta qe ta vertetojne kete?apo te ngreje alibi per te organizuar revolta me porosi te babale partise dhe babale eksperteve.pastaj thote se i doli gjumi ne mesnate dhe( u armatos)doli per te blere nje paqete cigare.Pastaj thote se e kane violentuar,rrahur etj.,se per kete ka dhe deshmitare.pra ,djaloshi ne mesnate nuk ka qene vetem.jane shoke te tij?cbenin djem te armatosur ne ate ore te nates?edhe ata per cigare kishin dale?sipas kesaj ,djaloshi eshte kapur ,eshte rrahur dhe qelluar me pistolete.nese eshte keshtu ai eshte qelluar nga distance e afert.kete e verteton fare mire kriminalistika.por po nuk qe keshtu genjeshtra e babait do justifikohej dot me dhembjen nga humbja qe pesoi.?se fundi ,kercenimet per hakmarrje ,jane mungese ekuilibri ,apo shantazh i krimit ndaj forcave te policise.Ndaj une jam kunder arrestimit te policit deri ne daljen e pergjegjesise personale nga hetimi.Mjaftonte pezullimin dhe heqjen e armatimit.Une po te isha si babai dhe xhaxhai do te kerkoja nga te gjithe partite politike dhe organizmat e tjera te mbrojtjes apo cmbrojtjes se te drejtave te njeriutte qendronin larg dhe te mos e perdorin rastin per interesat e tyre.por sic duket ka edhe ai interes per mbrojtje politike.pse?sepse ,sic shkruhet ne shtyp ,po e perseris,djali ka qene i ndaluar per plagosje me dashje dhe per rrembim personi.Pra jo per nje,por per dy raste.

  Përgjigju
 • Loran: 09/12/2020 12:57

  Shkb ja te gjej kush hodhi armen aty ne vendngjarje kush polic shkoj dhe vuri armen ,ai polic duet varur ne mes te Tiranes

  Përgjigju
 • Kasem gahinji: 09/12/2020 08:48

  Mos valle polici duhet te jete ne kushtet e vetembrojtjes kur ta marre plumbin ballit nga kriminel?Nuk e kam fjalen per kete djalin kur them kriminel.por:- ne kushtet e erresires,ne kushtet kur nuk i bindet urdherit per ndalim dhe largohet me vrap,kur u drejton policeve nje send qe dukej si arme(nga ta dallonte polici ne erresire se ishte arme apo gur),aq me teper qe ne rruge e pershkuar nga viktima faktikisht vendet nje pistolete,nuk perben shkak per arestim te polici.pezullim deri ne fund te hetimor do ishte me e pershtateshme.sa per viktimen:lexova ne shtyp se la qene i nderuar dhe denuar per plagosur me dashje dhe rremben personi.pra ,nje i ri me precedente te rrezikeshme.simptomat e vuajtjes nga nervat,sic thote xhaxhai dhe babai nuk perben rrethane pozitive ne favor te tij.Aq me teper,te perdoret politikisht kjo per organizim protesta si,sidomos ne oret e ndaluara,kjo perben krim dhe duhet parandaluese dhe ndeshkuar.kush ka 2 dije mend e refuzon dhe denoncon.kush do te thote se vuante nga nervat ndaj edhe shkoi ne proteste,le te shkoje.ne kete rast,shkopi i gomes dhe ekuivalenca jane efektive.per organizatoret dhe ata qe bejne thirrje ka ligj.te zbatohet ligji.rasti i ndodhur nuk eshte ekuivalent me ate qe ndodhi ne shba,ndaj nuk mund te perdoret si shkak per organizim protestash.nese duan te perdorin edhe covid 19 si arme biologjike,atehere ta mendojne mire.eshte akt i paster terrorist.

  Përgjigju
  • Une: 09/12/2020 10:33

   O Kasem mos jua vi re pergjigjeve nga psikiatria e shqupit.. nuk ja kane dale sondazhet mire po shkojne ne te semes. Une si taksapagues ne Shqiperi jam shume i lumtur qe taksat e mia qe nuk jane pak nuk shkojne kot dhe nje kriminel psikopat qe del per kafe ne 2 te nates iku ne te semes. I ke hallall taksat o shtet.

  • O kasem: 09/12/2020 10:04

   Ktu e thon policet e tjer qe ka qen ne gabim polici ti grin sallat kot.Precedenti penal sdo te thote qe duhet vrar robi,jo per gje po duhen vrarvgjysma me shqiptarve.Ky rqmboja mos te ikte vet po te priste perforcime, ashtu si ja do tetyra.Kto te shqiponjavebnjan me te ngrit nebkokainbse vet kriminelat.Sa per shkopin e gomes.Fute nbyth enverist i qelb

 • hasan pordha: 09/12/2020 00:56

  Fajin e ka dhe familja qe i lejon keta te rinj 25 vjecare te bredhin me arme sic duket ne mes te nates,,,edhe ne ore shtetrrethimi,,,nuk ka faj i riu ,,ka faj familja,,,ose ai nuk e ka pyetur fare familjen dhe e ka kerkuar vete belane..////

  Përgjigju
  • Doku: 09/12/2020 10:48

   O paçavure ishte 25 vjeç djali jo 15. Çfarë e mendon familjen ti kazermë?! Më shumë se familja ke faj ti, maskara!

  • Une: 09/12/2020 10:29

   kshu thote adi nga spitali psikiatrik i shqupit.. e ka pas shok dhome te ndjerin. Hajde adi kruaje bythen si shkou yt leri pordhet dil per kafe me arme ne brez neper laprake ne 2 te nates.

  • adi: 09/12/2020 07:49

   o pleh komunist. nuk kishte asnje arme djali. ishte njoftim paraprak i policise per te manipuluar ngjarjen, thjeshte kishte dal per te marre ajer e po kthehej ne shtepi sepse njerzit po i cmend kjo karantina qe te pelqen aq shume. por ti w gjetc ke fwmija jot o zagar.

 • Free: 08/12/2020 23:14

  Patrulla nuk ishte ne kerkim te vecante po thjesht zbatimin e rregullave. Nuk kishte asnje arsye te vecante ta ndiqte ne ate menyre prr me teper te perdorej arma. Kta jane bere si lugeter dalin neper lagje e gjemojn njerzine si kafshe dhe nuk permbahen dot. Kur do msojn kta gomere qe nuk esht far west. Po sikur plumbi te kapte dike ne shtepi?

  Përgjigju
  • Une: 09/12/2020 10:44

   E verteta merr anti depresusin se nuk kuptohesh ca po shkruan. Semundja mendore nuk eshte justifikim per te dale ne 2 te nates me arme ne breze per kafe. Njerezit e semure vuajne vete dhe nuk dalin tu bihen ne qafe njerezve apo te bejne krime sic bente ky qe u vra.

  • E verteta: 09/12/2020 08:10

   Nje pergjigje per Une. Me mire te qaje familja sesa te mos kesh frike kot se koti ti??? Po ti qenke edhe psikiater qe jep edhe diagnozen per semundje mendore se fundja pak stres e kane kaluar njerezit kete vit, parashikon (keq) edhe veprimet qe skane ndodhur por logjika ste punoi sa te dyshosh pse arma u gjet ne mengjes se policia ka patur me shume se 6 ore duke kontrolluar e spati asnje shenje arme. Gruan dhe vajzen i ke te sigurta per aq kohe sa te paskan ty qe gezohesh e lutesh te vdesin djem te rinj qe skane pike lidhje me familjen tende.lum si ti per logjiken qe paske

  • Une: 09/12/2020 00:56

   o Free je i lire te ftosh nje te semure mendore me arme ne xhep tek shpia per nje kafe ne oren 2 te nates bashke me gruan, vajzen e ca ke ne shtepi e mos prit per polici.. Ne te tjeret e kemi nje cik problem kete pune dhe mendojme qe mire te qaj xhaxhai dhe babai i te semurit mendore qe do kafe ne oren 2 te nates me arme ne xhep se une dhe familja ime apo nena dhe baba i policit.

 • Kim Yong: 08/12/2020 21:58

  Bravo Shteti. pak e ekzagjeruar, lerjani drejtesise mos e mbroni policin

  Përgjigju
 • Solidaritet Policit: 08/12/2020 21:43

  Solidaritet te plote dhe pa rezerva per policin. Ka qelluar nje shkeles te ligjit ne perpjekje per ti ikur me vrap forcave te rendit. Shteti ti dale perkrah punonjesit te vet e te mos e tradhetoje, duke demoralizuar gjithe efektivat policore. Te pabindurit te vene mend, ligji eshte ligj po talle trapin edhe mund ta hash keq

  Përgjigju
  • robt ku ti kesh mor kelysh: 09/12/2020 01:42

   se po te shkerdhej robt ty dhe atij policit mor kelysha, kur ta paguaje 4 per nje beje solidarizimin ti pidhrobi

  • Pro solidaritetit: 08/12/2020 22:24

   Une do uroja te solidarizoheni aq shume sa te nxirrni djalin tuaj para predhes se nje polici te tille qe na qenka trembur nga vrapimi i te riut. Provojeni pastaj jepni mend

  • Trap: 08/12/2020 22:24

   Ik o pall ha snonje sufllaqe idiot

 • JamKushJam: 08/12/2020 21:28

  Pa patur detajet s'i ja p te drejt atij qe vrapoi dhe u vra. E shumta e shumta po te ndalonte kur i than te ndaloj, do merrte nje gjobe. Ama pse vrapoi se s'donte qe te dinin ca kishte ky ne ore 2 te nates duke bredhur, neper xhepa ose ne duar, eshte tjeter gje. Po tani ju ujqerit qe ju sulet policit, njehere shani se doni shtet e nga ana tjeter do i ulerinit shtetit nqs ky ne oren 2 te nates do futej ne shpite tuaja duke u larguar nga policia!!!!!! LIGJI thote qe polici ne krye te detyres ka te drejten e mbrojtjes se vetes!!!! E ka qelluar ulet po i ndjeri eshte perulur per tu shmangur dhe e ka zene plumbi!!!!

  Përgjigju
  • kalisto: 09/12/2020 07:52

   te ndodhte ty dhe atyre qe mendojne si ty kjo qe i ka ndodh ktij fatkeqit, rafmetliut. o Zot me degjo

 • Une: 08/12/2020 21:11

  Policit i lumte dora. Do merziten keta te partise se llumit po nuk ka gje. Policit ti jepet medalje dhe mundesisht te ngrihet ne detyre.

  Përgjigju
  • xhulia: 09/12/2020 18:11

   ik mer t*r

  • Une: 09/12/2020 10:26

   O Timi une ve bast qe ti shkruan nga partia e llumit. Ju te llumit jeni te perversitetit, rrugacerise dhe injorances prandaj keni vajt ne te semes debilat e partise. 65% PS plako i thoni atij loqes se fishkur, lereni policine se gjithe Tirana po thote i lumte dora policit.

  • Timi: 09/12/2020 08:54

   Rritje ne detyre ne rec, ta zgjerojne cunat farfallen policit.Ne shqiperi nuk egziston denimi me vdekje bisha, aq me teper nga dora e policit.Policat jan me kriminelet nepa se kriminelat ne shqiperi.Ve bast qe te gjith ju halabaket qe shkruani i lumtë dora jetoni ne emigracion. Pastaj thoni sa gjynaf kur i hedhin ne pirgull keta gangstera me uniformë

 • greta: 08/12/2020 21:07

  Ne ket shtet te celbur arrestohen policet e lirohen kriminelet....kjo eshte fytyra e shtetit rrenoj ku jetojm

  Përgjigju
 • Gim: 08/12/2020 20:28

  Mos e lej policin ne balte o shtet kurve

  Përgjigju
  • Gim: 09/12/2020 08:54

   Polic kurve si shteti

 • Kulmi: 08/12/2020 20:02

  25 vjeç polici qe e vrau

  Përgjigju
 • fatmiri: 08/12/2020 19:46

  Gjaku lahet me gjak . Kam wene kunder kanunit por ky rast do zgjidhje me kanun dhe ska rruge tjeter .

  Përgjigju
 • fatmiri: 08/12/2020 19:43

  Gjaku lahet me gjak .

  Përgjigju
  • Nejse kurva: 09/12/2020 08:57

   Qe kur e vetmja rruge tani per parandalimin e krimit qeka egzekutimi?Pse polici e ben gjyqin.Arm me vete skishte.nuk e di nese e njef lapraken po ajo arme e gjetur mund te jet e kujdo.Apo ja bet fjyqin djalit dhe e nxoret fajtor.Njesoj si polici .Ku ka me mesjetar se ju qe justifikoni krimin e shtetit.Tipike pjwllje e enverizmit

  • Nejse: 09/12/2020 07:32

   Malokeri ....ai djale gjynah se I ri ishte edhe ka nene edhe babe qe I qan zemra.Po nuk ishte ne rruge te drejte ,levizte me arme ne 2 te nates plus ka precedent qe ishte I dhunshem.Ai mund te kishte qelluar policin.kshu ti Fatmir kanuni shpellar e mesjetar

 • fatosi: 08/12/2020 17:52

  LIRONI POLICIN AI NUK KA ASNJE FAJ ,,,AI KA QENE NE KRYE TE DETYRES,,,,AI LLUMI DUHEJ TE NDALONTE,,,KESHTU TA BEJNE DHE NE AMERIKE SEPSE POLICI NDIHET I RREZIKUAR PER JETEN E VET KUR KEQBERESI KA DHE ARME,,,,////,,,NE QOFTE SE E KENI PARE FILMIN LULEKUQET MBI MURE ,,,,SULO VRITET NE RRUGE NGA PATRRULLA E RRUGES SEPSE NUK IU BIND PATRULLES PER TE NDALUAR NE KOHE SHTETRRETHIMI...EDHE KY DUHEJ TE NDALONTE DHE ASGJE NUK DO E GJENTE,,POR IKU ME VRAP SEPSE KISHTE ARME ME VETE....PSE I DUHET NJE DJALI TE MIRE NJE REVOLVER NE MES TE NATES?????

  Përgjigju
  • Une: 08/12/2020 21:14

   I vetmi faj i policise eshte qe nuk vret edhe nja ca te tjere alabaker neper Tirane qe te bihen rehat njerezit. Ca te semes kerkonte i semuri mendore ne 2 te nates dhe me pistolet ne xhep te bridhte neper lagje apo kur te vrasin apo perdhunojne motren dhe gruan tende do kerkojme policine?

  • O ti fatos: 08/12/2020 20:36

   Ty motren mor me ta shkaperthy se nuk te vrau vllain ty qe ha mut kshu prandaj...po ati polici po te kisha dicka ndor jo ja kripja mishin...polici esht si puna maces me miun mor lavire ae pun ka polici ta ndjek ate jo ta vras...ai nuk i ka drejtu armen qe te ndihet i kercenuar me jet siq e deklaron ai klysh kurve...po ishalla te pakten ka len dike mbrapa tja hapin koken...sepse futi nje djal te ri ndhe...

 • Endri: 08/12/2020 17:49

  Ca sbot ju shqiptares per ti vu fajin viktimes, lat nom, rrini tehat tnai

  Përgjigju
 • vjosa: 08/12/2020 17:31

  C'FARE BENI MOR MASKARENJ ,,,ARRESTONI POLICIN DHE LIRONI KRIMINELET,,,,,JU VRAFTE ZOTI ISHALLAH,,,,NE AMERIKE TE VRASIN NE VEND NE QOFTE NUK I NDALON POLICIT,,,DHE PER ME TEPER KUR KE ARME ME VETE....PSE E DONTE ARMEN ME VETE KY HORR NE MES TE NATES....POLICI TE DEKOROHET...

  Përgjigju
  • Une: 08/12/2020 21:17

   Jo vetem ne Amerike ne cdo vende ne Evrope polici te krip koken me plumba nese ndjen rrezik. Nuk u vra duke bere vrap nga liqeni ne mengjes por duke bredh neper lagje me 2 te nates me arme ne xhep. Leri injoranter jane pjese e llumit.

  • O ti vjosa: 08/12/2020 20:38

   Shiko mos gje ndonji andej se kte nuk ta rras njeri

  • Tirona: 08/12/2020 18:09

   Vjosa!Jam dakort me Ju , policia ne te ketilla raste duhet te veproje ashtu sic veproi ky polic, por vetem me nje ndryshim, ne patrullim policia duhet te patrulloje me dy ose me shume persona, lind pyetja pse ky polic ishte i vetem ne patrullim.....

  • Vlora: 08/12/2020 18:01

   Ik o vjosa, ha ndonje kokerr m...ti ne amerike×

Lajmi i fundit

John

COVID/ Punëdhënësit në SHBA humbasin durimin me të pavaksinuarit, imponojnë rregulla për t'i detyruar të vaksinohen