Vrasja në Tiranë, s'u gjet në banesë, shpallet në kërkim personi që e nxori të riun në pritë

Policia ka shpallur në kërkim një person për vrasjen e djeshme të Vilson Tafçiut. I shpalluri në kërkim është me inicialet N.D. Policia dyshon se është është i përfshirë në vrasjen e  28-vjeçarit, por nuk dihet saktesisht nese eshte personi qe e nxori ne prite, apo e qelloi. Mbrëmjen e djeshme pas vrasjes dhe sot është kontrolluar banesa e personit me inicialet N.D. por nuk është gjetur.


Lajmi kryesor:

Trupi i shtrirë në mes të rrugës, pamjet pas vrasjes në Tiranë! Në kërkim shoku që e nxori në pritë! Kamerat fiksuan dy makina, policia kapi të gabuarën!


d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    COVID-19/ A keni arritur të bëni aplikimin për të marrë leje për dalje nga shtëpia?