POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Vrasja e ish-oficerit në Tiranë, policia jep informacion të cunguar (Njoftimi)

Policia në vendin e ngjarjes ku u ekzekutua Arben Bilali

Ky është njoftimi i policisë për ngjarjen e rëndë mesditën e sotme në kryeqytet ku u ekzektua në atentat, ish-oficeri Arben Bilali. Detaji i vetëm i dhënë nga policia është vetëm mosha e viktimës dhe orari i ngjarjes. Për gjithçka tjetër, policia është treguar e rezervuar. "Informacion paraprak. Rreth orës 14:35 në zonën e Selitës është plagosur me armë zjarri një shtetas i moshës rreth 50-vjeç, i cili ndërroi jetë në spital. Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit".


Lajmi kryesor:

Zinxhiri i vrasjeve godet sërish familjen Bilali në Tiranë, ekzekutohet në atentat Arben Bilali ish-oficer policie i ngujuar (VIDEO)


l.q./Shqiptarja.com
Komento