'Yyy ka kohë për të ikur...'/ Paloka-Ramës: Po zvarritesh si kufomë

'Yyy ka kohë për të ikur...'/ Paloka-Ramës: Po zvarritesh si kufomë

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Edi Paloka i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama pas deklaratave për përplasjen dje te 'Petro Nini'. Paloka thotë se Rama sot tha se nuk i zhbën dot vendimet e gjykatave, ndërsa pak ditë më parë tha se 'qeveria do të bëjë gjithcka për të zhbërë vendimin për Dritan Dajtin'.

Nga rubrika 'Përgjigja Ime', Rama sot kishte edhe një mesazh të fshehtë për opozitën që nuk largohet, pavarësisht tentativave që po bëjnë PD dhe LSI-ja. Por Paloka thotë se Rama vijon që të zvarritet si kufomë politike.

Postimi i Edi Palokës
Perdredhjet e Rames sipas interesit nuk cudisin me askend. Ka per borxh qe vetem ne pak dite te deklaroje gjera diametralisht te kunderta per te njejten ceshtje e njekohesisht te beje krejt ndryshe nga cfare deklaron. Sot ka deklaruar se vendimet e gjykatave te drejta ose jo “nuk ka gje qe i zhben”.

Vetem pak dite me pare, i vene nen presion, deklaronte se “qeveria do te beje gjithshka per te zhbere vendimin per Dritan Dajtin”...Kujt ti besosh?!

Pervec te tjerave , ne nje nga ato percartjet e tij me videoselfi qe ngjajne si masturbim manjakesh perpara kamerave, sot ka deklaruar se do na mungoka shume kur te iki po “yyyyyy ka kohe...”

Ne fakt sot Rama ju ngjan disa personazheve te filmave horror qe kane vdekur , po nuk ja pranojne vetes dhe vazhdojne te zvarriten si kufoma edhe per ca kohe mes te gjalleve, duke qelbur dynjane me eren e kalbesires

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • jeton KALLOJER BAJG gjoleka: 13/03/2019 12:01

  O edi paloqe o thu thu thuq o debil që dole huq. Po deri sa të jesh ti antar i pd kjo parti s'bën kur hajër. Mjer Shqipria me politikan si ty bixhozxhi e katran me boj o edi karalloi.

  Përgjigju
 • Ed Paloqja: 12/03/2019 20:48

  Edhe pas vdekjes do tju trembe Ed Rama o Paloqe kapsollja. E dini qe i rruani allatet dhe po plasni nga marrazi. Toksiciteti do tju helmoje ju vete dhe gjithe shpellaret qe vijne pas llumrave si ty.

  Përgjigju
 • TA RRAS LALA: 12/03/2019 20:12

  O ethi paotha po tha ke mor bul ti thu të thash e korba që sta dhash o ethi kok thrash. Mir o thu thu thu thu do vi një dit që do të hy një hu . E ethi pal9tha do gëzoi që hurin do fërkoi.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Humbja me Italinë në Euro 2024, Sylvinho: I kënaqur me paraqitjen, por jo me rezultatin! Falenderoj tifozerinë kuqezi

Humbja me Italinë në Euro 2024, Sylvinho: I kënaqur me paraqitjen, por jo me rezultatin! Falenderoj tifozerinë kuqezi