POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Zyrtarisht të lumtur! Nora dhe Robert Berisha japin lajmin e shumëpritur

Dyshja e njohur Robert dhe Nora Berisha

I kemi parë dhe i kemi ndjekurqë në fillim të karrierave të tyre. Gjithmonë i kemi trajtuar si këngëtarë shqiptarë, pavarsisht se origjina e Nora Istrefit dhe Robert Berishës ëhstë kosovare.

Mirëpo me anë të një postimi në rrjetet sociale, dy këngëtarët janë dhënë një lajm të mirë. Ata kanë publikuar fotot e pasaportave të tyre, duke bërë të ditur tashëm që janë zyrtarisht shtetas shqiptarë.

Foto e publikuar nga Robert Berisha 

 

fl.mi.
Komento