Supë me kastravec nga zonja Albana

22 Qershor, 14:25 | Përditesimi i fundit: 2022-06-22 14:26:05

Supë me kastravec
Përbërësit:

  • 3 kastravec
  • 500 gr kos
  • 1 ls nenexhik
  • 1 ls kopër
  • Vaj ulliri

Përgatitja:
Kastravecin e presim në kubik e vendosim në blender me kosin, nenexhikun, vaj e ullirt dhe koperin , këtë masë e vendosim në një tas supe të ftohtë që më përpara e kemi vendosur në figorifer 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha