10 gratë e zhdukura në Shqipëri, misteri që fshihet pas tyre

20 Maj 2020, 20:53

Emisioni investigativ i është kushtuar 10 grave që kanë humbur në Shqipëri. Mister dhe pikëpyetje mbi fatin e tyre. Shikoni videon e plotë, pasi historitë janë të rrëfueta nga familjarët. Nese keni informacion apo i keni parë këto femra të humbura, jeni të lutur të kontaktoni me redaksinë e emisionit në numrin +355699955698. Identiteti juaj do të mbetet anonim.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha