324 kg kokainë, kamioni erdhi bosh nga Qafë-Thana dhe u mbush në Shqipëri

18 Qershor, 21:37

Kamioni në të cilin u sekuestrua sot 324 kilogramë kokainë ka hyrë në Shqipëri përmes pikës së kalimit kufitar në Qafë-Thanë. Burime për Report Tv bëjnë me dije se në këtë pikë ka rezultuar i pastër dhe dyshohet se droga është mbushur në Shqipëri.  

Kamioni ka qëndruar dy ditë në Tiranë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha