6 marsi, Shehu: Garojmë me logon e një koalicioni të gjerë! Pampuri: Kandidatët janë përzgjedhur! Hitaj: Basha-Berisha jo me kandidat të përbashkët

28 Janar, 22:40

Tritan Shehu, deklaroi këtë mbrëmje në emisionin ‘Pa Protokoll’ të gazetares Anduela Ndreu në Report Tv, se ditën e dielë janë primaret që zhvillohen nga PD në 6 bashkitë dhe se do të garojnë me logon e një koalicioni të gjerë opozitar. Ndërsa deputetja e PD, Oriola Pampuri deklaroi se kandidatët e PD janë përzgjedhur dhe brenda pak ditësh do të bëhen të ditur emrat.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha