6 orë pas lindjes djali nxihet dhe hyn në koma për një muaj… Historia e fortë e Brixhida Muçës

27 Maj, 22:41

Një nënë e jashtëzakonshme si Brixhida dhe të pathënat e Zhaklina Gjollës…Emocione zemre dhe rrëfime

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha